Quadrant partits FS ALEVÍ

VEURE CLASSIFICACIÓ

Quadrant FS ALEVÍ 16-17

LLIGA
Data
Hora
EquipsCamp
11/02/17
12.30h
BALTA ELIAS/
Vedruna Sant Elies
Firaví
pista 3
18/02/17
11.30h
Vedruna Sant Elies/
ESTALELLA "VERD"
Firaví
pista 2
11/03/17
10.30h
ESTALELLA BLANC/
Vedruna Sant Elies
Firaví
pista 3
18/03/17
09.30h
Vedruna Sant Elies/
CRISTOFOR MESTRE
FS B
Escola
Cristofor
Mestre
25/03/17
10.30h
CRISTOFOR MESTRE
FS A /Vedruna Sant Elies
Firaví
pista 2
01/04/17
10.30h
Vedruna Sant Elies/
EEM VILOBÍ
Vilobí
pista
vella
08/04/17
12.45h
EEM FONT-RUBÍ /Vedruna Sant Elies
Pilsta poliesp.
Guardiola
22/04/17
09.30h
Vedruna Sant Elies/
OLÈRDOLA A
Firaví
pista 2
29/04/17
12.30h
EEM AVINYONET/
Vedruna Sant Elies
Pista Escola
Avinyonet
06/05/17
11.30h
OLÈRDOLA B/
Vedruna Sant Elies
Pista Escola
Moja
13/05/17
09.30h
Vedruna Sant Elies/
MAS I PARERA
Pista
d'Hoquei

VEURE CLASSIFICACIÓ

Quadrant FS ALEVÍ 16-17

TORNEIG OBERTURA
Data
Hora
EquipsCamp
05/11/16
12.30h
ESTALELLA "VERD"/
Vedruna Sant Elies
Firaví
pista 1
12/11/16
11.30h
Vedruna Sant Elies/
ESTALELLA "BLANC"
Pista exterior
La Gamba
19/11/16
11.00h
EEM VILOBÍ/
Vedruna Sant Elies
Escola
Vilobí
26/11/16
11.30h
Vedruna Sant Elies/
OLÈRDOLA
Firaví
pista 2
03/1216Vedruna Sant Elies/
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS
Firaví
pista 2
17/12/16
10.30h
EEM FONT-RUBÍ/
Vedruna Sant Elies
Pista poliesp.
Guardiola de
Font Rubí
14/01/17
12.30h
Vedruna Sant Elies/
CRISTOFOR MESTRE F.S "A"
Firaví
pista 2
21/01/17
11.30h
CRISTOFOR MESTRE F.S "B"/
Vedruna Sant Elies
Firaví
pista 2
04/02/17
10.30h
Vedruna Sant Elies/
BALTA ELIAS
Firaví
pista 3






 

 

 

Consulta la classificació de la lliga clicant aquí

Quadrant ALEVÍ 15-16

Lliga
DataEquipsHoraCamp
20/02Vedruna Sant Elies /
FS Ordal
AJORNAT
27/02EEM Vilobí /
Vedruna Sant Elies
09.30hPista poliesp
Guardiola
Font-Rubí
05/03DESCANSA
12/03Mas i Parera /
Vedruna Sant Elies
10.00hEscola Mas i Perera
19/03Baltà i Elias /
Vedruna Sant Elies
10.30hFiraví pista 2
02/04Vedruna Sant Elies /
Estalella
12.30hFiraví pista 2
09/04Cristofor Mestre FS B /
Vedruna Sant Elies
11.15hFiraví pista 2
16/04Vedruna Sant Elies /
Cristofor Mestre FS A
12.30hFiraví pista 3
23/04Olèrdola /
Vedruna Sant Elies
10.30hEscola
Moja
28/04Vedruna Sant Elies /
FS Ordal
18.00h
(partit de
recuperació)
Pista
exterior
Gamba
30/04EEM Avinyonet /
Vedruna Sant Elies
12.30hFiraví pista 3
07/05Vedruna Sant Elies /
EEM Vilobí

12.30hFiraví pista 3
21/05Triangular
amistós /
Cristofor Mestre "A" (OR) /
Vedruna Sant Elies (PLATA) /
Cristofor Mestre "B" (BRONZE)
09.30hEscola
Cristofor
Mestre







 

 

 

Consulta la classificació del Torneig Obertura clicant aquí

Quadrant Aleví 15-16

Torneig Obertura
DataEquipsHoraCamp
07/11Vedruna Sant Elies /
EEM Vilobí FS
09.30hFiraví
pista 2
14/11Cristofor Mestre FS B /
Vedruna Sant Elies
11.30hFiraví
pista 3
21/11Vedruna Sant Elies /
EEM Avinyonet
10.30hFiraví
pista 3
28/11EEM Font Rubí /
Vedruna Sant Elies
10.30hPoliesp
Guardiola
Font-Rubí
12/12Vedruna Sant Elies /
Baltà Elias
11.30hPista exterior
Gamba
19/12Olèrdola FS /
Vedruna Sant Elies
10.00hCEIP
Circell
16/01Estalella /
Vedruna Sant Elies
12.30hFiraví
pista 2
23/01Vedruna Sant Elies /
FS Ordal
12.30hFiraví
pista 4
30/01Critofor Mestre A /
Vedruna Sant Elies
10.30hFiraví
pista 2