Quadrant partits FS BENJAMÍ

VEURE CLASSIFICACIÓ

Quadrant FS BENJAMÍ 16-17

COPA PRIMAVERA
Data
Hora
EquipsCamp
11/03/17
11.30h
Vedruna Sant Elies/
ESTALELLA "VERD"
Firaví
pista 3
18/03/17
11.00h
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS/
Vedruna Sant Elies
Escola
Avinyonet
25/03/17
9.30h
CRISTOFOR MESTRE F.S/
Vedruna Sant Elies
Firaví
pista 2
01/04/17
09.30h
Vedruna Sant Elies/
EEM VILOBÍ
Vilobí
pista
vella
08/04/17
AJORNAT
ESTALELLA "BLANC/
Vedruna Sant Elies
22/04/17
11.30h
ESTALELLA "VERD/
Vedruna Sant Elies
Firaví
Pista 3
29/04/17
09.30h
Vedruna Sant Elies/
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS
Firaví,
Pista 3
06/05/17
09.30h
Vedruna Sant Elies/
CRISTOFOR MESTRE F.S
Escola
Cristofor Mestre
13/05/17FINAL
TERRITORIAL
L'Hospitalet
20/05/17
10.30h
Vedruna Sant Elies/
ESTALELLA "BLANC"
Firaví
Pista 2
27/05/2017
12.00h
EEM VILOBÍ/
Vedruna Sant Elies
Escola Vilobí





VEURE CLASSIFICACIÓ

Quadrant FS BENJAMÍ 16-17

LLIGA
Data
Hora
EquipsCamp
05/11/16
10.30h
ESTALELLA "VERD/
vedruna Sant Elies
Firaví
pista 1
12/11/16
09.30h
Vedruna Sant Elies/
ESTALELLA "BLANC"
Pista exterior
La Gamba
19/11/16
10.00h
EEM VILOBÍ/
Vedruna Sant Elies
Escola
Vilobí
26/11/16
12.30h
Vedruna Sant Elies/
CRISTOFOR MESTRE F.S
Firaví
pista 2
03/12/16
10.30h
Vedruna Sant Elies/
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS
Firaví
pista 2
17/12/16
09.30h
EEM FONT-RUBÍ/
Vedruna Sant Elies
Pista poliesp.
Guardiola de
Font Rubí
14/01/17
AMISTÓS
09.30h
Vedruna Sant Elies/ OlèrdolaFiraví
pista 3
21/01/17
10.00h
A.E L'ESQUITX "B"/
Vedruna Sant Elies
Pavellò exterior
Zona esportiva
St. Sadurní
04/02/17
12.00h
Vedruna Sant Elies/A.E L'ESQUITX "A"Firaví
pista 2
18/02/17
09.30h
triangular
guanyadors
1r: AE L’Esquitx“A”
2n: Vedruna Sant Elies
3r: Estalella Blanc
Firaví
pista 3






 

 

 

Consulta la classificació de la Copa Primavera clicant aquí

Quadrant benjamins 15-16

Copa Primavera
DataEquipsHoraCamp
27/02EEM Vilobí /
Vedruna Sant Elies
(taronja)
09.30hEscola Vilobí
27/02Estalella Blanc /
Vedruna Sant Elies (verd)
09.30hFiraví pista 2
05/03Vedruna Sant Elies (taronja) /
Olèrdola
11.30hPista exterior
Gamba
05/03Vedruna Sant Elies (verd) /
EEM Vilobí
12.30hPista exterior
Gamba
12/03EEM Vinyonet /
Vedruna Sant Elies (taronja)
12.30hEscola Avinyonet
12/03Olèrdola /
Vedruna Sant Elies (verd)
10.00hEscola Moja
19/03Vedruna Sant Elies (taronja) /
Cristofor Mestre
10.30hPista exterior
Gamba
19/03Vedruna Sant Elies (verd) /
EEM Avinyonet
12.30hPista exterior
Gamba
02/04Cristofor Mestre FS B /
Vedruna Sant Elies (taronja)
11.30hFiraví pista 2
02/04Cristofor Mestre FS A /
Vedruna Sant Elies (verd)
09.30hFiraví pista 2
09/04Vedruna Sant Elies (taronja)DESCANSA
09/04Vedruna Sant Elies (verd) /
Cristofor Mestre FS B
09.30hFiraví pista 3
16/04Vedruna Sant Elies (taronja) /
Estalella Blanc
10.30hFiraví pista2
16/04Vedruna Sant Elies (verd) /
Estalella Verd
09.30hFiraví pista 2
07/05Estalella Verd /
Vedruna Sant Elies (taronja)
11.30hFiraví pista 2
07/05Vedruna Sant Elies (verd)DESCANSA
14/05Vedruna Sant Elies (taronja) /
Vedruna Sant Elies (verd)
12.30hCristofor
Mestre






 

 

 

Consulta la classificació de la Lliga clicant aquí

Quadrant benamins 15-16

Lliga
DataEquipsHoraCamp
07/11Vedruna Sant Elies /
AE l'Esquitx B
11.30hFiraví
pista 3
14/11Estalella Verd /
Vedruna Sant Elies
09.30hFiraví
pista 3
21/11Olèrdola A /
Vedruna Sant Elies
10.00hCEIP
Circell
28/11Vedruna Sant Elies /
Cristofor Mestre FS B
11.30hFiraví
pista 3
12/12Estalella BLANC /
Vedruna Sant Elies
11.30hCristofor
Mestre
19/12Vedruna Sant Elies /
Cristofor Mestre FS A
11.00hPista exterior
Gamba
16/01 AE l'Esquitx A /
Vedruna Sant Elies
10.00hPavelló exterior
St Sadurní
d'Anoia
23/01Vedruna Sant Elies /
EEM Vilobí
09.30hFiraví
pista 3
30/01EEM Avinyonet /
Vedruna Sant Elies
12.00hEscola
Avinyonet